Мережа

Мережа

навчального навантаження тренерів-викладачів

Зміївської ДЮСШ на 2017-2018навчальний рік

   Прізвище, ім. я, по  

       батькові   

 Зага-льне

наван-тажен

Групи початкової

підготовки

Групи попередньої базової підготовки

Всього

1 рік

більше 1р

1 рік

2 роки

3 роки

більше 3р.

к-сть груп

к-сть учнів

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Б о к с

 

1

Ворона Олег Борисович

36

Б-4,5

2-12/24

Б-3

1-6/10

Б-2

1-9/11

Б-1

1-9/11

 

 

5

56

2

Сторожев Володимир Вікторович

12

Б-7

1-6/12

Б-6

1-6 /10

 

 

 

 

2

22

ВСЬОГО:

48

3/36

2/20

1/11

1/11

 

 

7

78

Л е г к а   а т л е т и к а

 

1

Кришталь Олена Володимирівна

36

А-4,5

2-9/24

А-3

1-6/10

А-2

1-9/12

А-1 

1-12/11

 

 

5

57

2

Слюсар Олексій Якович

34

А-9,10

2-10/24

А-8

1-6/10

А-7

1-9/12

А-6

1-9/11 

 

 

5

57

3

 Штефан Ніна Трохимівна

24

 А-13,14

2-9/24

А-12

  1-6/10

 

А-11

1-9/12  

 

 

 

4

46

ВСЬОГО:

94

6/72

3/30

3/36

 2/22 

 

 

14

160

Ф у т б о л

 

1

Старостенко Петро Григорович

36

Ф-4,5

2-12/36

Ф-3

1-6/16

Ф-2

   1-9/18

 

Ф-1

1-9/15 

 

 

5

85

2

Малахов Валерій Васильович

30

Ф-9,10

2-8/36

Ф-8

1-4/16

Ф-7

1-9/18

Ф-6

1-9/15 

 

 

5

85

3

Шевчук Вадим Борисович

24

Ф-18,19,20

3-12/54 

Ф-16,17

2-12/32

 

 

 

 

5

86

4

Кінаш Михайло Євгенійович

30

Ф-14,15

2-9/36

Ф-12,13

2-12/32

 

Ф-11

1-9/15 

 

 

5

83

Саєнко Дмитро Анатолійович

12

Ф-22

1-6/18

Ф-21

1-6/16

 

 

 

 

2

34

 6

 Пасічник Сергій Павлович

 12

Ф-24

1-6/18 

Ф-23

1-6/16 

 

 

 

 

 2

34 

7   Давиденко Олексій Олексійович       6

     Ф-26

   1-2/18

   Ф-25

   1-4/16

              2     34

ВСЬОГО:

150

12/216

9/144

2/36

 

3/45 

 

 

26

441

С а м б о

 

 

1

Сумець Інна Михайлівна

24

С-1,2,3,4

4-24/56

      

 

 

 

 

 

4

 

 

56

2

Кузьмін Сергій Валеріанович

12

С-6,7

2-6/28

С-5

1-6/12 

 

 

 

 

3

40

ВСЬОГО:

36

6/84

1/12

 

 

 

 

7

96

С п о р т и в н і   т а н ц і

 

1

Ісичко Ірина Леонідівна

36

Т-4,5

2-8/24

Т-3

1-6/10

 Т-2

1-10/12

 

Т-1

1-12/11

 

5

57

2

Михайлова Олена Геннадіївна

24

Т-9,10

2-6/24

Т-6,7,8

3-18/30

 

 

 

 

5

54

ВСЬОГО:

60

4/48

4/40

1/12 

 

1/11

 

10

111

Тае квон – до ITF

 

1

Чудних Григорій Васильович

36

Тк-4,5

2-12/28

Тк-3

1-6/12

Тк-2

1-9/13

Тк-1

1-9/12

 

 

5

65

2

Заварза Максим Юрійович

32

Тк-9,10

2-7/28

Тк-8

1-6/12

Тк-7

1-9/13

Тк-6

1-10/12 

 

 

5

65

3

Мирошниченко

Євген Сергійович

12

Тк-12

1-6/14

Тк-11

1-6/12 

 

 

 

 

2

26

ВСЬОГО:

80

5/70

3/36

2/26

 2/24

 

 

12

156

Всього по школі:

468

36/526

22/282

9/121

8/102

1/11

  

76

1042