Історія ДЮСШ

Зміївська ДЮСШ була заснована у 1968 році,  першим її директором був Мовчан Віктор Сергійович, знаходилась школа в Комсомльській СШ №2, кабінет №14. В цьому ж році на відкритому водосховищі озера Лиман була відкрита водно-веслувальна база Зміївської ДЮСШ. Тут проводились навчально-тренувальні заняття відділення веслування на байдарках і каное. Це відділення і стало базовим для заснування ДЮСШ.  Всього,   на той час, спортивна школа мала 4 відділення:

-         Веслування – тренери: Дудукалов В.І., Сергєєв В.М., Серебрянський О.В., Кривцов М.Ф.;

-         Легка атлетика – тренери: Мішин Г.О., Крадожон О.Б., Слюсар О.Я., Павлов В.Г.;

-         Футбол – тренери: Корсун Н.Н., Старостенко П.Г., Малахов В.В.;

-         Стрільба – тренери: Данильчук М.А., Д яков І.М.

Поява в м.Змієві першої державної установи для занять спортом, була доброю ознакою турботи місцевої влади. Масовість спортивного руху в районі підтримувалась такими ведучими товариствами, як «Авангард» (Зміївська ДРЕС), «Машинобудівник» (Зміїв), «Будівельник» (Першотравневе), «Темп» (Червоний Велетень) та ін.. Фізична культура і спорт набували подальшого поширення і в селах нашого району.

Перші  спортивні успіхи вихованців школи були зафіксовані у 1970 році.

Гордістю школи є колишні вихованці – майстри спорту міжнародного класу – Крячко В., який брав участь у складі збірної СРСР в чемпіонаті світу з футболу, та Кашо В. і Клочко В. – учасники збірної команди С РСР з  греблі, а також майстри спорту СРСР Штефан О.(легка атлетика) та Кузьмін С. (гребля).

З 1989 року ДЮСШ розташовується за адресою: площа Радянська,6 (нині майдан Соборний).   З часом, через нестачу спортивного інвентарю, закрили відділення веслування, але по школі було відкрито три нових відділення, це: тае квон-до ІТФ, спортивні танці, бокс.

На даний час в школі працює 19 тренерів-викладачів, з яких мають І категорію – 2, ІІ категорію – 9. На шести відділеннях по видам спорту займається 1004 вихованця.

Приймаємо активну участь у змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.