РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ
ПОГОДЖЕНО ЗАТВЕРДЖЕНО
Голова ПК КЗ «Зміївська ДЮСШ» Директор КЗ «Зміївська ДЮСШ»
_______Ірина ЗОЦЕНКО _________Сергій ПАСІЧНИК
Р О З К Л А Д
занять тренерів – викладачів Зміївської ДЮСШ
на 2022 – 2023 навчальний рік
Б О К С | ||||||||||||
| понед. | вівтор | середа | четвер | п’ятн | субота | неділя | місце провед | ||||
Ворона О.Б. | ||||||||||||
1 | Б-1б.п. 1року | 16.50-17.10 |
| 16.50-17.10 |
| 16.50-17.10 |
| 16.00-16.20 |
Онлайн | |||
2 | Б-2 п.п. 1 рій | 16.30-16.45 |
| 16.30-16.45 |
| 16.30-16.45 |
|
| ||||
3 | Б-3 п.п. 1-й рік | 16.15-16.25 |
| 16.15-16.25 |
| 16.15-16.25 |
|
| ||||
4 | Б-4п.п. 1-й рік | 16.00-16.10 |
| 16.00-16.10 |
| 16.00-16.10 |
|
| ||||
Сторожев В.В. |
| |||||||||||
1 | Б-5 п.п. 1-й рік | 17.30-17.40 |
|
|
| 17.30-17.40 |
| 12.00-12.10 |
Онлайн | |||
2 | Б-6 п.п. 1-й рік | 17.50-18.00 |
|
|
| 17.50-18.00 |
| 12.20-12.30 | ||||
|
| |||||||||||
Шеметов А.С. |
| |||||||||||
1 | Б-10, 1-й рік |
| 16.00-16.10 |
| 16.00-16.10 |
| 16.00-16.10 |
|
Онлайн | |||
2 | Б-11 1-й рік |
| 16.15-16.25 |
| 16.15-16.25 |
| 16.15-16.25 |
| ||||
3 | Б-12 1-й рік |
| 16.30-16.40 |
| 16.30-16.40 |
| 16.30-16.40 |
| ||||
4 | Б-13 1-й рік |
| 16.45-16.55 |
| 16.45-16.55 |
| 16.45-16.55 |
| ||||
Л Е Г К А А Т Л Е Т И К А Кришталь О.В. |
| |||||||||||
1 | А-1 б.п. 2 року | 15.40-16.00 онлайн | 16.05-18.20 Чемуж.ЗОШ | 15.40-16.00 онлайн | 16.05-18.20 Чемуж.ЗОШ |
| 15.55-16.15 онлайн |
|
| |||
2 | А-2 п.п. Більш 1року | 15.20-15.35 онлайн |
| 15.20-15.35 онлайн |
| 15.20-15.35 онлайн | 15.35-15.50 онлайн |
| ||||
3 | А-3 п.п. Більш 1року | 15.00-15.15 онлайн |
| 15.00-15.15 онлайн |
| 15.00-15.10 онлайн | 15.15-15.30 онлайн |
|
| |||
4 | А-4 п.п. 1-й рік |
| 15.00-15.10 онлайн
|
| 15.00-15.10 онлайн
|
| 15.00-15.10 онлайн
|
| ||||
Штефан Н.Т. |
|
|
|
|
|
| ||||||
1 | А-5 б.п 2 року |
| 16.25-16.45 | 16.25-16.40 | 16.25-16.45 | 16.25-16.45 | 9.50-10.10 |
|
Онлайн | |||
2 | А-6п.п Більш 1року | 14.25-14.45
|
| 14.25-14.45 |
| 14.25-14.45 | 9.20-9.45 |
| ||||
3 | А-7п.п Більше 1року | 14.00-14.20
|
| 14.00-14.20 |
| 14.00-14.20 | 8.55-9.15 |
| ||||
4 | А-8п.п. 1-й рік |
| 16.00-16.20 |
| 16.00-16.20 |
| 8.30-8.50 |
| ||||
Штацька В.І. |
| |||||||||||
1 | А-9 п.п. 1-й рік |
| 16.00-16.10 |
| 16.00-16.10 |
| 12.00-12.10 |
|
Онлайн | |||
2 | А-10 п.п. 1-й рік |
| 16.15-16.30 |
| 16.15-16.30 |
| 12.15-12.30 |
| ||||
Штефан К.Д. |
|
|
| |||||||||
1 | А-11 п.п.1-й рік | 15.00-15.10 |
| 15.00-15.10 |
|
| 15.00-15.10 |
|
Онлайн | |||
2 | А-12 п.п.1-й рік | 15.15-15.25 |
| 15.15-15.25 |
|
| 15.15-15.25 |
| ||||
Ф У Т Б О Л Старостенко П.Г. | ||||||||||||
1 | Ф-1 б.п. 1-й рік | 16.10-18.25 |
| 16.10-18.25 |
| 16.35-18.45 |
| 12.10-14.25 |
Стадіон «Авангард» офлайн | |||
2 | Ф-2 п.п. Більш 1року |
| 16.35-18.05 |
| 16.35-18.05 | 15.00-16.30 |
| 10.35-12.05 | ||||
3 | Ф-3 п.п. 1-й рік |
| 15.00-16.30 |
| 15.00-16.30 |
|
| 9.00-10.30 | ||||
4 | Ф-4 п.п. 1-й рік | 13.00-14.30 |
| 13.00-14.30 | 13.00-14.30 |
|
|
| ||||
5 | Ф-5 п.п. 1-й рік | 14.35-16.05 |
| 14.35-16.05 |
|
|
|
| ||||
Бородін Б.А.
|
| |||||||||||
1 | Ф-6п.п 1-й рік | 15.00-16.30 |
| 15.00-16.30 |
| 15.00-16.30 |
| 9.00- 10.30 | Стадіон «Авангард» офлайн | |||
2 | Ф-7п.п. 1й рік
| 16.45-18.15 |
| 16.45-18.15 |
| 16.45-18.15 |
| 11.00-12.30 | ||||
Пасічник С.П.
|
|
|
|
|
|
| ||||||
1 | Ф-8п.п 1-й рік
| 17.00-17.10 |
| 17.00-17.10 |
|
| 12.00-12.10 |
|
онлайн
онлайн | |||
2 | Ф-9 П.п. 1й рік | 17.15-17.25 |
| 17.15-17.25 |
|
| 12.15-12.25 |
| ||||
3 | Ф-10 п.п. 1й рік |
| 17.00-17.10 |
|
| 17.00-17.10 | 12.30-12.40 |
| ||||
Калінко О.М. | ||||||||||||
1 | Ф-11 1-й рік | 13.30-15.00 |
|
|
| 13.30-15.00 | 9.00-10.30 |
| Таранівська ЗОШ офлайн | |||
2 | Ф-12 1-й рік | 15.10-16.40 |
|
|
| 15.10-16.40 | 10.40-12.10 |
| ||||
Ботвін А.М. |
| |||||||||||
1 | Ф-13 1-й рік |
| 17.30-17.40 онлайн |
|
|
| 9.00-10.30 | 9.00- 10.30 | Стадіон «Авангард» | |||
2 | Ф-14 1-й рік |
|
| 17.30-17.40 онлайн |
|
| 10.45-12.15 | 10.45-12.15 | ||||
КОЗАЦЬКИЙ ДВОБІЙ
|
| |||||||||||
Мирошниченко Є.С. |
| |||||||||||
1 | К-1п.п 1-й рік |
| 17.30-17.45 |
| 17.30-17.45 |
| 17.30-17.45 |
|
онлайн | |||
2 | К-2п.п 1-й рік |
| 17.50-18.00 |
| 17.50-18.00 |
| 17.50-18.00 |
| ||||
| СПОРТИВНІ ТАНЦІ Ісичко І.Л. | |||||||||||
1 | Т-1 б.п. 1й рік | 17.00-17.20 онлайн |
| 17.00-17.20 онлайн | 17.00-17.20 онлайн |
| 10.00-10.10 онлайн |
|
Зміївська ДЮСШ
| |||
2 | Т-2 п.п. Більше 1 року | 16.00-16.15 онлайн | 15.05-16.35 офлайн |
|
| 15.05-16.35 офлайн | 10.15-10.25 онлайн |
| ||||
3 | Т-3 п.п. 1й рік |
| 13.30-15.00 офлайн |
|
| 13.30-15.00 офлайн | 10.30-10.40 онлайн |
| ||||
4 | Т-4 п.п. 1й рік |
|
| 16.00-16.10 онлайн | 16.00-16.10 онлайн |
| 10.45-10.55 онлайн |
| ||||
5 | Т-5 1й рік |
|
| 16.20-16.30 онлайн |
|
| 11.00-11.10 онлайн |
| ||||
Кірющенкова А.О. |
| |||||||||||
1 | Т-6п.п 1 рік |
| 17.30-17.45 |
| 17.30-17.45 |
| 10.00-10.15 |
|
Онлайн
| |||
2 | Т-7 1й рік |
| 17.50-18.05 |
| 17.50-18.05 |
| 10.20-10.35 |
| ||||
ТАЕКВОН-ДО ІТФ Заварза М.Ю. |
| |||||||||||
1 | Тк –1 1рік |
| 17.15-17.25 |
| 17.15-17.25 |
| 9.00- 9.10 |
|
Онлайн
| |||
2 | Тк-2п.п Більше 1 року
|
| 17.30-17.40 |
| 17.30-17.40 |
| 9.20- 9.30 |
| ||||
|