Зі святом школа!!!

3 лист. 2017
03 листопада 2017 року в будинку культури м.Змієва відбувся концерт, присвячений 49-річниці з дня заснування Зміївської дитячо-юнацької спортивної школи.

На святі були присутні: голова Зміївської РДА Кошеленко Віталій Анатолійович, голова Зміївської районної ради - Тімофєєва Тетяна Володимирівна, начальник відділу освіти Шаповалова Віра Володимирівна, колектив школи, вихованці та батьки.

Згідно розпорядження голови Зміївської РДА за сумлінну працю, високу професійну майстерність, популярізацію здорового способу життя почесними грамотами були нагороджені тренери-викладачі ДЮСШ: Ворона Олег Борисович (бокс), Ісичко Ірина Леонідівна (спортивні танці), Малахов Валерій Володимирович та Старостенко Петро Григорович (футбол).  Від відділу освіти Подяки отримали найактивніша батьки вихованців школи: Сергієнко С.М., Усов В.О., Усова А.О., Пєлєшко І.М., Пєлєшко Н.М., Чернуха А.О., та Чернуха І.Г., також були нагороджені кращі вихованці ДЮСШ.

На святі виступали вихованці всих відділень школи, вперше за 49 років школа відзначила свій день народження таким концертом.

Сподіваємося, це свято стане традиційним для вихованців школи та для всього колективу ДЮСШ.